Platba a Doprava

Prehľad spôsobov dopravy

Pri nákupe nad 40 € doprava zadarmo

Nakúpte v našom internetovom obchode aspoň za 40 € a doručenie na adresu, prípadne do Zásielkovne zaplatíme za Vás.

Výhodné doručenie pre každého, už od 1,90 €

V prípade, ak bude celková výška Vašej objednávky nižšia ako 40 €, za dopravu zaplatíte 1,90 € alebo 2,90 € podľa toho, aký spôsob prepravy si vyberiete.

Doručenie kuriérom na adresu: 2,90 €

Rýchly a predovšetkým spoľahlivý kuriér prepravnej spoločnosti 123Kuriér a inTime vám doručí zásielku priamo na adresu. V deň doručenia balíka Vám príde SMS správa s predpokladaným termínom doručenia. Nájdete v nej taktiež priamy mobilný kontakt na kuriéra, ktorý Vám balík doručí. Následne sa s ním môžete telefonicky spojiť pre spresnenie miesta a času doručenia. Všetky balíky sú navyše poistené a tovar dôkladne a bezpečne zabalený tak, aby nedošlo k žiadnemu poškodeniu.

Osobný odber – Zásielkovňa: 1,90 €

V prípade, ak Vám nevyhovuje čakanie na kuriéra či chodenie na poštu, vyberte si rýchly osobný odber v sieti pobočiek spoločnosti Zásielkovňa. Len na Slovensku sa nachádza viac ako 300 výdajných miest, kde Vám objednaný tovar vydajú len po nadiktovaní čísla objednávky. Každá pobočka má dobrú dostupnosť mestskou dopravou, autom, vlastné parkovisko a za tovar môžete zaplatiť samozrejme aj v hotovosti. Čaká vás personalizovaný a milý prístup a žiadne rady. Aktuálny zoznam pobočiek, ako aj otváracie hodiny či dostupnosť parkovania a MHD sa dozviete po kliknutí na tento odkaz.

Večerné doručenie v Bratislave: 2,90 €

Obyvateľom hlavného mesta ponúkame aj večerné doručenie objednávky, a to v čase od 17:00 do 21:00. Pred samotným doručením Vás kontaktuje kuriér, aby si s Vami dohodol čas doručenia. Službu zaisťuje prepravná spoločnosť Zásielkovňa a je možné ju využiť len pre obvod Bratislava 1 až 5.

Expresné doručenie v Bratislave: 0,00€

Vybraný tovar z našej ponuky Vám doručíme v rámci Bratislavy, a to rýchlo a bezplatne. Pred doručením Vás bude telefonicky kontaktovať náš kuriér a spresní Vám čas doručenia. Rozvoz realizujeme každý pracovný deň. Objednávky vykonané do 14:00 doručíme ešte v ten istý deň. Platiť je možné v hotovosti, alebo platobnou kartou pri preberaní.

Prehľad možností platieb

Platba v hotovosti, kartou alebo na dobierku +1€

Za objednaný tovar môžete samozrejme zaplatiť aj pri jeho preberaní. Vybrať si môžete platbu v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Platba bežným bankovým prevodom na účet +0 €

Po dokončení objednávky Vám na Vami zadanú e-mailovú adresu automaticky odošleme platobné údaje pre vykonanie bankového prevodu. Po prijatí Vašej platby objednávku skompletizujeme a vyexpedujeme. Platbu môžete vykonať prevodom na účet cez internet banking, vkladom na náš Fio účet alebo prevodom na pobočke ľubovoľnej banky.

Rýchla QR platba prevodom +0 €

Po dokončení objednávky, obdržíte na Vami uvedenú e-mailovú adresu potvrdenie Vášho nákupu. V tejto e-mailovej správe bude taktiež uvedený QR kód, ktorý stačí naskenovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Vašej banky. Následne sa automaticky vyplnia všetky platobné údaje ak oje IBAN, variabilný symbol či suma. Po prijatí Vašej platby Vám zašleme potvrdenie a objednávku vyexpedujeme.

Kedy mi bude objednaný tovar doručený?

Na stránke konkrétneho produktu zobrazujeme orientačný dátum doručenia. Dozviete sa tak vždy aktuálny termín doručenia na základe skladovej dostupnosti. Objednávky expedujeme každý pracovný deň o 12:30. Objednávky prijaté do tohto termínu budú expedované ešte ten istý deň a doručené do 1 - 2 dní.

Viac informácií Vám radi poskytneme prostredníctvom našich kontaktov. V prípade akýchkoľvek otázok nás preto neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Nezabúdajte, sme tu pre Vás.

Váš tím zlatéCBD.sk